Nawigacja
Strona główna
Związek Drużyn
1 DH "Sokół"
5 DH "Platany"
8 DW "Włóczykije"
9 DW "Dęby"
10 DH "Dreptaki"
56 DH "Grom"
65 DSH "Warta"
1 GZ "Rozbrykane Iskierki"
3 GZ "Leśne Pogotowie"
Rozkazy
Budujemy Kalwarię
Komenda
Kontakt
Logowanie
Losowe zdjęcia
Strona na serwerze firmy:
lisek.pl
Kwatera Główna ZHP
Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP
T-Teens
Mały Pitagoras
Zlot Chorągwi

W dniach 16–18 czerwca 2107r. instruktorzy, zuchy i harcerze Związku Drużyn uczestniczyli w zlocie Chorągwi Ziemi Lubuskiej w Niesulicach z okazji 60-lecia istnienia.

Nas reprezentowali: 3 GZ "Leśne pogotowie", 1 GZ "Rozbrykane Iskierki", 56 DH "Grom", 1 DH "Sokół" oraz 65 DSH "Warta". Łącznie wszystkich uczestników było około 800 osób. Każdy pion metodyczny miał swoje zajęcia i zadania do wykonania.

Po przyjeździe zakwaterowaliśmy się, a następnie wzięliśmy udział w uroczystym apelu rozpoczynającym zlot. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale zuchy i harcerze nigdy się nie poddają.

Podczas zlotu oprócz zadań harcerskich była możliwość udziału we wspólnych zabawach, pląsach, ogniskach, a najmłodsi mogli skorzystać z wesołego miasteczka. Zlotowcy uczestniczyli w koncertach zespołów: "Chwila refleksji" i "Wszyscy Byliśmy Harcerzami". Nie brakowało uśmiechów na twarzach uczestników oraz zawarcia nowych przyjaźni. Oczywiście nie mogło zabraknąć Kawiarenki Zlotowej, którą prowadziła nasza instruktorka phm. Iwona Krzysztof.

Warto wspomnieć, że podczas zlotu odwiedziła nas hm. Małgorzata Sinica – naczelnik ZHP.

W niedzielę odbyła się Msza Św., a po niej apel kończący zlot. Po nim był moment na wspólne zdjęcia, podpisy pożegnalne i pożegnania przyjaciół.

Do zobaczenia na szlakach wędrówki harcerskiej.
Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
phm. Mariola Tul
Copyright © zhpskwierzyna.pl 2011-2018
Odwiedziło nas 492540 gości.
kontakt: komendant@zhpskwierzyna.pl
tel. 95 749 39 73, kom. 608 438 915
Oparte na: PHP-Fusion v 6.01.18
wkudlin