Nawigacja
Strona główna
Związek Drużyn
1 DH "Sokół"
5 DH "Platany"
8 DW "Włóczykije"
9 DW "Dęby"
10 DH "Dreptaki"
56 DH "Grom"
65 DSH "Warta"
1 GZ "Rozbrykane Iskierki"
3 GZ "Leśne Pogotowie"
Rozkazy
Budujemy Kalwarię
Komenda
Kontakt
Logowanie
Losowe zdjęcia
Strona na serwerze firmy:
lisek.pl
Kwatera Główna ZHP
Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP
T-Teens
Mały Pitagoras
Siorba to nasza tradycja

W tym roku odbyła się już jego siódma edycja. To wielki powód do dumy, że kolejny raz Rozbrykane Iskierki wracają z tej prestiżowej imprezy z nagrodą - to także staje się naszą tradycją.

Ferie zimowe rozpoczęliśmy zatem z dużym rozmachem. Rozbrykane Iskierki zaśpiewały piosenkę "Jestem Polką i Polakiem" i zajęły 3 miejsce w swojej kategorii. Główną nagrodę festiwalu wyśpiewali sobie harcerze ze Strzeleckiego Szczepu Czarna Jedynka. To nie było łatwe zadanie. Do rywalizacji stanęli bowiem przedstawiciele z różnych zakątków naszej chorągwi.

Nagroda, którą otrzymaliśmy, to instrument muzyczny guiro. Wszystkie zuchy po raz pierwszy widziały i grały na nim. Festiwal spełnił zatem również funkcję edukacyjną. Zuchowa metoda pracy z dziećmi kładzie nacisk przede wszystkim na to, by dzieci poznawały świat poprzez zabawę, by później świadomie i stopniowo poszukać w nim swojego miejsca. Festiwal Siorba stwarza ku temu niepowtarzalną okazję. Kto wie, może w przyszłości jakaś rozbrykana iskierka zapali się do śpiewu i zostanie słynnym wokalistą...
Copyright © zhpskwierzyna.pl 2011-2018
Odwiedziło nas 487488 gości.
kontakt: komendant@zhpskwierzyna.pl
tel. 95 749 39 73, kom. 608 438 915
Oparte na: PHP-Fusion v 6.01.18
wkudlin