Nawigacja
Strona główna
Związek Drużyn
1 DH "Sokół"
5 DH "Platany"
8 DW "Włóczykije"
9 DW "Dęby"
10 DH "Dreptaki"
56 DH "Grom"
65 DSH "Warta"
1 GZ "Rozbrykane Iskierki"
3 GZ "Leśne Pogotowie"
Rozkazy
Budujemy Kalwarię
Komenda
Kontakt
Logowanie
Losowe zdjęcia
Strona na serwerze firmy:
lisek.pl
Kwatera Główna ZHP
Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP
T-Teens
Mały Pitagoras
Start harcerski 2014/15

Wrzesień dla harcerzy Związku Drużyn rozpoczął się na sportowo, na początku miesiąca odbył się spływ w piękny sobotni dzień, a już tydzień później uczestniczyliśmy w starcie harcerskim połączonym ze spartakiadą olimpijską.

13 września o godzinie 10.30 drużyny z Hufca Międzyrzecz spotkały się na apelu rozpoczynającym rok harcerski. Gościny użyczyła nam Szkoła Podstawowa nr 2 z Międzyrzecza. Był to wyjątkowy apel, ponieważ rozkazem komendantki hufca mianowani zostali nowi młodzi drużynowi, a znicz olimpijski rozpalał dzielny zuch. Po uroczystym apelu wszyscy udaliśmy się na mecz siatkówki: Harcerze kontra Sponsorzy. Walka była zacięta i fair play – mecz wygrali sponsorzy.

Po meczu wszyscy udaliśmy się na stadion na Spartakiadę olimpijską. Tu odbyły się mecze mini piłki nożnej o przechodni puchar, wyścigi na rowerkach, rzuty do celu szyszkami, jazda na deskorolce, skoki w workach, marszobieg harcerski czy też bieg raków.

Wszyscy świetnie się bawili, dla najlepszych były nagrody, dyplomy i coś słodkiego.

Teraz w nowym roku harcerskim, życzymy wspaniałych wędrówek na szlakach turystycznych, udanych rajdów, nowych znajomości i odnawiania oraz pielęgnowania starych.

Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!!!
pwd. Mariola Tul
Copyright © zhpskwierzyna.pl 2011-2018
Odwiedziło nas 476817 gości.
kontakt: komendant@zhpskwierzyna.pl
tel. 95 749 39 73, kom. 608 438 915
Oparte na: PHP-Fusion v 6.01.18
wkudlin