Nawigacja
Strona główna
Związek Drużyn
1 DH "Sokół"
5 DH "Platany"
8 DW "Włóczykije"
9 DW "Dęby"
10 DH "Dreptaki"
56 DH "Grom"
65 DSH "Warta"
1 GZ "Rozbrykane Iskierki"
3 GZ "Leśne Pogotowie"
Rozkazy
Budujemy Kalwarię
Komenda
Kontakt
Logowanie
Losowe zdjęcia
Strona na serwerze firmy:
lisek.pl
Kwatera Główna ZHP
Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP
T-Teens
Mały Pitagoras
Sokół w Pobierowie

W tym roku nasz obóz harcerski w Pobierowie odbywał się w dniach 06.07.14r.- 16.07.14r. Od nas na obóz wybrali się głównie harcerze, ale było też czworo zuchów.

Pierwszego dnia zajmowaliśmy się budowaniem bramy i przygotowaniem wystroju naszego podobozu. Przez cały pobyt w Pobierowie gdy tylko pogoda na to pozwalała chodziliśmy na plażę. Tam nie tylko kąpaliśmy się, ale również graliśmy w piłkę i organizowaliśmy sobie gry i zabawy.

Dnia 10.07.14 wybraliśmy się na wycieczkę do Międzyzdrojów. Odwiedziliśmy molo i aleję gwiazd. Byliśmy też na lodach i zapiekankach u dh Pauliny, Magdy, i Karoliny, które kiedyś należały do naszej drużyny. Zostaliśmy miło zaskoczeni atrakcją, którą przygotowała dla nas dh Iwona, skoki z platformy i ogromny dmuchany zamek - dziękujemy.

Osoby, które były pierwszy raz na obozie harcerskim miały chrzest obozowy. Nasza drużyna organizowała śluby obozowe, na które własnoręcznie przygotowaliśmy stroje ludowe i upletliśmy sobie wianki. Po ślubach na stołówce oglądaliśmy finał mundialu Argentyna - Niemcy. Wszyscy z zaciekawieniem śledziliśmy mecz i głośno kibicowaliśmy Argentynie.

Nasza drużyna brała też udział w festiwalu piosenki obozowej. Warto wspomnieć, że Sokół wygrał ten festiwal i zdobył za to dodatkową słodką niespodziankę od druha ratownika Nasze trio: dwie Julie i Kaja - zajęło trzecie miejsc w kategorii piosenki dowolnej.

W trakcie pobytu w Pobierowie obejrzeliśmy dwa mecze piłki siatkowej. Niestety żadnego z nich nie udało się nam wygrać, ale bardzo dobrze bawiliśmy się dopingując naszą drużynę.

Należy wspomnieć, że bardzo ciekawe atrakcje czekały na nas wieczorami. Najmilej wspominamy spotkania przy ognisku ale podobały nam się też wyjście do kina 8D i wieczorne zabawy na trampolinie.

Cały obóz uważamy za bardzo udany. Sądzimy, że Jula Kogut, Dominika Arabczyk i Oktawia Raczyńska zapamiętają go na całe swe życie, ponieważ właśnie w Pobierowie złożyły swoje Przyrzeczenie Harcerskie.

CZUWAJ!
Zastęp "Sowy"

Zobacz zdjęcia
Copyright © zhpskwierzyna.pl 2011-2018
Odwiedziło nas 476987 gości.
kontakt: komendant@zhpskwierzyna.pl
tel. 95 749 39 73, kom. 608 438 915
Oparte na: PHP-Fusion v 6.01.18
wkudlin